Janonio g. 2 Biržai bmvgrupe@gmail.com +370 652 18005     Sekite mus   Slapukų politika

2019-05-18 Biržuose vyko turizmo sezono atidarymas, gatvės muzikos dienos ir muziejaus nakties renginiai ir praūžė mototuro „100 mylių aplink Biržus“ svečiai.

Pastarasis renginys yra projekto „Biržų tinklas“ dalis, o projektu siekiama  – sukurti tinklą, kuris leistų tarpusavyje bendradarbiauti Biržų miesto ir Biržų rajono VVG teritorijose veikiančioms nevyriausybinėms organizacijoms, verslo įmonėms ir kitiems viešiesiems subjektams, siekiant organizuoti tarpusavio ir bendros prekybos ir paslaugų teikimo grandines. Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis, taip pat prie projekto įgyvendinimo  savanorišku darbus ženkliai prisideda Biržų rajono organizacijų nariai ir įstaigų darbuotojai.

Projektas prasidėjo 2019 m. kovo mėn., į dvejus mokymus apie Biržų krašto paslaugų identitetą ir bendradarbiavimo grandinių formavimo metodus bei renginio „100 mylių aplink Biržus“ parengiamuosius susitikimus rinkosi visų minėtų sričių organizacijų atstovai. Po renginio motoklube „Aquila“ vyko renginio organizavimo įsivertinimas, kuriam vadovavo projektų vystymo ekspertas iš Nyderlandų Oene Krist. Pasidžiaugta paslaugų svečiams įvairove, gerais keliautojų motociklais ir automobiliais atsiliepimais bei įsivardintos tobulintinos bendradarbiavimo sritys.

O.Krist sugrįš 2019 m. rugsėjo 26 ir ves seminarą Biržuose apie įvairių sričių organizacijų bendradarbiavimą, pasidalins gerąja patirtimi kaip projektų vadovas, lektorius, verslininkas. Taip pat 2019 m. spalio 9-10 dienomis planuojamas seminaras, kuriame Helen ir Sean Butler iš Airijos dalinsis sėkmingo įvairių sektorių bendradarbiavimo pavyzdžiais, leidžiančiais padidinti gyventojų užimtumą bei verslumą tiek mieste tiek rajone bei spręsti vietos ekonomines ir socialines problemas.

Projekte gali dalyvauti visi norintys Biržų miesto ir rajono organizacijų atstovai, aktyvūs ir verslūs gyventojai. Bendradarbiavimo tinkle principai – aktyvus dalyvavimas, mokymasis iš patirties, konkurencijos slopinimas, neformalus rezultatų ir visumos vertinimas, atvira ir neformali komunikacija. Tikimasi, kad Biržų bendradarbiavimo tinklas veiks ir pasibaigus projektui, o prisijungti dar ne vėlu.

Renginio reportažas:

Renginio „100 mylių aplink Biržus“ įspūdžiai svečių akimis: https://www.facebook.com/watch/?v=685918535162597

Kontaktinis asmuo - Tolvyda Raudonikienė +370 694 72879, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Motoklubo „Aquila“ informacija

logo

 
investicijos1     esfa logo lt1    
LR2 
    logo 10925 s100x108     Logo