Janonio g. 2 Biržai info@birzumiestovvg.lt  +370 616 80300     Sekite mus   Slapukų politika

Slapukų politika

Atnaujinta: 2018 m. Rugsėjo 30 d

Biržų miesto vietos veiklos grupė naudoja slapukus http://www.birzumiestovvg.lt svetainėje. Naudodamiesi mūsų svetaine sutinkate naudoti slapukus.

Mūsų "Slapukų politika" paaiškina, kokie slapukai, kaip naudojame slapukus, kaip trečiosios šalys, su kuriomis mes galime bendradarbiauti, gali naudoti slapukus svetainėje, savo pasirinkimus dėl slapukų ir papildomos informacijos apie slapukus. 

Kas yra slapukai

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie atsiunčiami į Jūsų įrenginį, Jums besilankant atitinkamoje interneto svetainėje. Slapukų failas yra saugomas Jūsų žiniatinklio naršyklėje ir leidžia svetainei ar trečiajai šaliai jus atpažinti ir pagerinti mūsų interneto svetainės funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja.

Slapukai gali būti "nuolatiniai" arba "sesijos" slapukai. Nuolatiniai slapukai išlieka jūsų asmeniniame kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai Jūs esatę neprisijungę, o seanso slapukai ištrinami iškart, kai uždarote žiniatinklio naršyklę.

Kaip Biržų miesto vietos veiklos grupė naudoja slapukus

Kai naudojates mūsų svetaine, mes galime įdėti keletą slapukų failų į Jūsų naršyklę.

Mes naudojame slapukus šiais tikslais:

  • Įjungti tam tikras svetainės funkcijas

    Svetainėje naudojame tiek sesijos, tiek nuolatinius slapukus, kad tinkamai veiktų svetainė:

    Esminiai slapukai. Mes galime naudoti esminius slapukus, kad autentifikuotų naudotojus ir užkirstų kelią nesąžiningam naudotojų paskyrų naudojimui.

  • Įterptinis turinys iš kitų svetainių

    Šioje svetainėje pateikiami straipsniai gali apimti įterptųjų turinį (pvz., Vaizdo įrašus, vaizdus, straipsnius ir tt). Įterptas turinys iš kitų svetainių elgiasi tokiu pačiu būdu kaip ir lankytojas apsilankė kitoje svetainėje. Šios svetainės gali rinkti duomenis apie jus, naudoti slapukus, įterpti papildomą trečiosios šalies stebėjimą ir stebėti jūsų sąveiką su šiuo įterptu turiniu, taip pat atsekti sąveiką su įterptu turiniu, jei turite paskyrą ir esate prisijungę prie tos svetainės

Kokie yra jūsų pasirinkimai dėl slapukų

Jei norite ištrinti slapukus arba nurodyti savo naršyklę ištrinti arba atsisakyti slapukų, apsilankykite interneto naršyklės pagalbos puslapiuose.

Tačiau atminkite, kad jei ištrinate slapukus arba atsisakote jų priimti, galbūt negalėsite naudoti visų siūlomų funkcijų, gali būti, kad negalėsite išsaugoti savo nuostatų ir kai kurie mūsų puslapiai gali būti netinkamai rodomi.

Kur galite rasti daugiau informacijos apie slapukus

Galite sužinoti daugiau apie slapukus ir šias trečiųjų šalių svetaines: